Mail Group (2.0.1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration
sq: Konfigurimi
