Mail Group (2.0.1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش
