Mail Group (2.1.0) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Group
el: Ομάδα

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: The subject of the message.
el: Το κείμενο του μηνύματος.

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Add a new @entity_type.
el: Προσθέστε ένα νέο @entity_type.
