Mail Group (2.1.0) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Group
eu: Taldea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Created
eu: Sortua

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: groups
eu: taldeak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Members
eu: Kideak

en: group
eu: taldea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Messages
eu: Mezuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Group types
eu: Talde motak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Add a new @entity_type.
eu: Gehitu @entity_type berria.
