Mail Group (2.1.0) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
