Mail Group (2.1.0) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Email address
is: Netfang

en: Group
is: Hópur

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: The subject of the message.
is: Efni skilaboðanna.

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Owner
is: Eigandi

en: Members
is: Meðlimir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
