Mail Group (2.1.0) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: groups
kn: ಗುಂಪುಗಳು

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
