Mail Group (2.1.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: groups
lt: grupės

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Members
lt: Nariai

en: group
lt: grupė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Messages
lt: Žinutės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The body of the message.
lt: Žinutės turinys.

en: Message ID
lt: Žinutės ID
