Mail Group (2.1.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
