Mail Group (2.1.0) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
