Mail Group (2.1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
