Mail Group (2.1.1) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Group
ca: Grup

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: groups
ca: grups

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Members
ca: Membres

en: group
ca: grup

en: Configuration
ca: Configuració

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: message
ca: missatge

en: Messages
ca: Missatges

en: Changed
ca: Canviat

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Group types
ca: Tipus de grup

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Connection
ca: Connexió

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Master
ca: Mestre

en: Reply to
ca: Respondre a

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Add a new @entity_type.
ca: Afegeix un nou @entity_type.

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
