Mail Group (2.1.1) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: The subject of the message.
cy: Pwnc y neges.

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
