Mail Group (2.1.1) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Owner
gl: Propietario

en: Members
gl: Membros

en: Configuration
gl: Configuración

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Changed
gl: Cambiado

en: Activate
gl: Activar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Created by
gl: Creado por

en: Group types
gl: Tipos de grupo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Group type
gl: Tipo de grupo

en: Add group type
gl: Engadir tipo de grupo

en: There are no groups yet.
gl: Aínda non hai grupos asignados.

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
