Mail Group (2.1.1) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: - All -
ka: - ყველა -
