Mail Group (2.1.1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Configuration
ps: سازول

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: - All -
ps: - ټول -
