Mail Group (2.1.1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
