Mail Group (2.1.2) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Group
am: ቡድን

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር
