Mail Group (2.1.2) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Group
ast: Grupu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Configuration
ast: Configuración
