Mail Group (2.1.2) - en to fa translation catalogue (46 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Group
fa: گروه

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: The subject of the message.
fa: موضوع پیغام.

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Desc
fa: نزولی

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Owner
fa: مالک

en: Members
fa: اعضا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: membership
fa: عضویت

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Group types
fa: انواع گروه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: The body of the message.
fa: بدنه پیغام.

en: Message ID
fa: شناسه پیغام

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Reply to
fa: پاسخ به
