Mail Group (2.1.2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: The subject of the message.
is: Evnið hjá boðunum.

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Machine name
is: Maskinnavn
