Mail Group (2.1.2) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: Group
os: Къорд

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
