Mail Group (2.1.2) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Group
pl: Grupa

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Created
pl: Utworzono

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Members
pl: Członkowie

en: group
pl: grupa

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: message
pl: wiadomość

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Connection
pl: Połączenie

en: messages
pl: wiadomości

en: Group type
pl: Typ grupy

en: The body of the message.
pl: Treść wiadomości.

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Reply to
pl: Odpowiedz

en: Add a new @entity_type.
pl: Dodaj nową zawartość typu @entity_type.

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
