Mail Group (2.1.2) - en to ru translation catalogue (56 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Group
ru: Группа

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: The subject of the message.
ru: Тема сообщения.

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: groups
ru: группы

en: Desc
ru: По убыванию

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Owner
ru: Владелец

en: Members
ru: Участники

en: group
ru: группа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: message
ru: сообщение

en: Messages
ru: Сообщения

en: Changed
ru: Изменение

en: Activate
ru: Активировать

en: Deactivate
ru: Деактивировать

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Created by
ru: Автор

en: Group types
ru: Типы материалов группы

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Connection
ru: Соединение

en: Add member
ru: Добавить участника

en: messages
ru: сообщения

en: Group type
ru: Тип группы

en: The body of the message.
ru: Содержание сообщения.

en: Message ID
ru: № сообщения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Reply to
ru: Ответить

en: Memberships
ru: Членство

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Add a new @entity_type.
ru: Добавить новый тип сущности @entity_type.

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".
