Mail Group (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Active
kk: Белсенді

en: Messages
kk: Хаттар
