Mail Group (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Port
th: พอร์ต

en: Messages
th: ข้อความ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
