Mail Group (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Created
sv: Skapad

en: The subject of the message.
sv: Meddelandets ämnesrad.

en: Active
sv: Aktiv

en: Sender
sv: Avsändare

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Members
sv: Medlemmar

en: group
sv: grupp

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Changed
sv: Ändrad

en: Add message
sv: Lägg till meddelande

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Group types
sv: Grupptyper

en: Add member
sv: Lägg till medlem

en: Group type
sv: Grupptyp

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: Reply to
sv: Svara på

en: The name of the group.
sv: Gruppens namn

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Add a new @entity_type.
sv: Lägg till en ny @entity_type.

en: group types
sv: grupptyper

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
