Mailgun (2.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: settings
az: parametrlər

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: To
az: Kimə

en: About
az: Haqqında
