Mailgun (2.1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: list
af: lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: To
af: Aan

en: Send
af: Stuur

en: Text format
af: Teksformaat
