Mailgun (2.1.0) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: list
be: спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: settings
be: налады

en: Format
be: Фармат

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Mail
be: Пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: To
be: Каму

en: Send
be: Адаслаць

en: logs
be: лёгі

en: About
be: Аб

en: Text format
be: Фармат тэксту
