Mailgun (2.1.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: list
da: liste

en: Cancel
da: Annullér

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: settings
da: indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Create
da: Opret

en: To
da: Til

en: Address
da: Adresse

en: Members
da: Medlemmer

en: here
da: her

en: About
da: Om

en: Subscribed
da: Tilmeldt

en: Mailing list
da: Mailing-liste

en: Text format
da: Tekstformat

en: Reply-To
da: Svar til
