Mailgun (2.1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: list
eo: listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: To
eo: Al

en: Send
eo: Sendu

en: Text format
eo: Tekstformato
