Mailgun (2.1.0) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: list
fr: liste

en: Cancel
fr: Annuler

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: settings
fr: paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Mail
fr: Courriel

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Create
fr: Créer

en: To
fr: À

en: Address
fr: Adresse

en: Send
fr: Envoyer

en: Members
fr: Membres

en: here
fr: ici

en: logs
fr: journaux

en: Everyone
fr: Tout le monde

en: List name
fr: Afficher nom

en: About
fr: À propos

en: Subscribed
fr: Abonné

en: Tracking
fr: Suivi

en: Tagging
fr: Étiquetage

en: Text format
fr: Format de texte

en: Enable Debug Mode
fr: Activer le Mode de Débogage

en: Format filter
fr: Filtre de format

en: dashboard
fr: tableau de bord
