Mailgun (2.1.0) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: list
hr: lista

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Format
hr: Oblik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: To
hr: Za

en: Address
hr: Adresa

en: Send
hr: Pošalji

en: here
hr: ovdje

en: About
hr: Opis

en: Europe
hr: Europa

en: Text format
hr: Oblik unosa
