Mailgun (2.1.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Mail
hy: Փոստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: To
hy: Ում

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
