Mailgun (2.1.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Format
lt: Formatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: To
lt: Iki

en: Address
lt: Adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai

en: here
lt: čia

en: About
lt: Apie

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Text format
lt: Teksto formatas
