Mailgun (2.1.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Format
mn: Бүтэц

en: Mail
mn: Шуудан

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Send
mn: Илгээх

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
