Mailgun (2.1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
