Mailgun (2.1.0) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: list
tr: liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: settings
tr: ayarlar

en: Format
tr: Biçim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Create
tr: Oluştur

en: To
tr: Kime

en: Address
tr: Adres

en: Send
tr: Gönder

en: Members
tr: Üyeler

en: here
tr: buraya

en: Everyone
tr: Herkes

en: About
tr: Hakkında

en: Subscribed
tr: Üye olunmuş

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: dashboard
tr: pano
