Mailgun (2.1.0) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: list
bg: списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Format
bg: Формат

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: To
bg: До

en: Address
bg: Адрес

en: Send
bg: Изпрати

en: here
bg: Тук

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: Text format
bg: Текстов формат
