Mailgun (2.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: list
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: Format
he: פורמט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: To
he: אל

en: Address
he: כתובת

en: Send
he: שלח

en: Members
he: חברים

en: About
he: אודות

en: Text format
he: מבנה טקסט
