Mailgun (2.0.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: list
kk: тізім

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: To
kk: Қайда

en: Send
kk: Жіберіңіз
