Mailgun (2.1.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: list
sv: lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: settings
sv: inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: To
sv: Till

en: Address
sv: Adress

en: Send
sv: Skicka

en: Members
sv: Medlemmar

en: here
sv: här

en: Mailing Lists
sv: E-postlistor

en: logs
sv: loggar

en: List name
sv: Listrubrik

en: About
sv: Om

en: Mailing list
sv: E-postlistor

en: Europe
sv: Europa

en: Text format
sv: Textformat
