Mailgun (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: list
hu: lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Format
hu: Formátum

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Create
hu: Létrehozás

en: To
hu: Hova

en: Address
hu: Cím

en: Send
hu: Küldés

en: Members
hu: Tagok

en: here
hu: ide

en: logs
hu: naplók

en: Everyone
hu: Mindenki

en: List name
hu: A lista neve

en: About
hu: Leírás

en: Subscribed
hu: Feliratkozott

en: Mailing list
hu: Levelezési lista

en: Subscribe to @name
hu: Feliratkozás @name csoportra.

en: Europe
hu: Európa

en: Tagging
hu: Címkézés

en: Format filter
hu: Formátumszűrő
