Mailgun (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: list
ne: सूची

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
