Mailgun (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: list
uk: список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: settings
uk: налаштування

en: Format
uk: Формат

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: To
uk: До

en: Address
uk: Адреса

en: Send
uk: Надіслати

en: Members
uk: Учасники

en: here
uk: тут

en: Mailing Lists
uk: Списки розсилок

en: logs
uk: журнали

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: List name
uk: Назва списку

en: About
uk: Про модуль

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Mailing list
uk: Поштова конференція

en: Tracking
uk: Стеження

en: Europe
uk: Європа

en: Tagging
uk: Установка теґів

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса

en: Read Only
uk: Лише для читання

en: Format filter
uk: Формат фільтра

en: dashboard
uk: панель керування
