Mailgun (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Subscribed
kn: ಚಂದಾದಾರಗೊಳಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mailing list
kn: ಮೈಲಿಂಗ್ ಲಿಸ್ಟ್‍

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್

en: Reply-To
kn: ಇವರಿಗೆ ಉತ್ತರಿಸು
