Mailgun (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: list
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: settings
fa: تنظیمات

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Create
fa: ایجاد

en: To
fa: به

en: Address
fa: نشانی

en: Send
fa: ارسال

en: Members
fa: اعضا

en: here
fa: اینجا

en: logs
fa: رویدادها

en: About
fa: درباره

en: Subscribed
fa: مشترک

en: dashboard
fa: داشبورد
