Mailgun (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: list
id: daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: - None -
id: - Tiada -

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: settings
id: pengaturan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: Create
id: Buat

en: To
id: Untuk

en: Address
id: Alamat

en: Send
id: Kirim

en: Members
id: Anggota

en: here
id: di sini

en: About
id: Tentang

en: Text format
id: Format teks

en: dashboard
id: dasbor
