Mailgun (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: list
nl: lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: settings
nl: instellingen

en: Format
nl: Opmaak

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Create
nl: Aanmaken

en: To
nl: Naar

en: Address
nl: Adres

en: Send
nl: Versturen

en: Members
nl: Leden

en: here
nl: hier

en: Everyone
nl: Iedereen

en: List name
nl: Lijstnaam

en: About
nl: Over

en: Subscribed
nl: Ingeschreven

en: Mailing list
nl: Mailinglist

en: Tracking
nl: Volgen

en: Read Only
nl: Alleen lezen
